Unibet Open Kopenhāgenā – pokera svētki turpinās


No 13. – 16. martam Kopenhāgenā tiks aizvadīts šī gada pirmais Unibet Open posms. Sākot ar 2014. gadu turnīra dalības maksa Main Event turnīrā būs 1100 eiro, bet sākuma čipu skaits – 30 000. Kopenhāgenā solās savākt līdz šim lielāko dalībnieku skaitu, jo ir sagatavots viss, lai galvenajā turnīrā varētu startēt līdz pat 400 dalībniekiem.

Turnīram varēs sekot video tiešraidē, kuru atradīsiet  www.unibetopen.com mājas lapā. Tāpat šeit tiks izvietota tekstuāla informācija par spēlētāju izspēlēm.

Unibet Open ir pazīstams arī ar savu viesmīlību un jautrām ballītēm. Šī posma Players Party notiks vienā no jaunākajiem Kopenhāgenas naktsklubiem – Hive. Tas sola kļūt par labāko pasākumu tūres vēsturē.

2013. gada noslēgumā Unibet Open bija ieradies arī Rīgā, kurā piedalījās arī Latvijas labākie pokera spēlētāji – Kristaps Bertulsons ieņēma 6. vietu, bet Edgars Augstkalns 13. vietu.

Šobrīd ir jau sākušies on-line satelītturnīri uz nākamo Unibet Open posmu, kurš norisināsies Tallinā no 29. maija līdz 1. jūnijam. Katru dienu notiek vairāki bezmaksas turnīri, kuros var vinnēt biļetes uz nākamā līmeņa turnīriem, bet katru svētdienu ir finālturnīrs, kurā var nodrošināt vietu Unibet Open Tallinas posmam.

Informācija par iespēju kvalificēties Tallinas posmam atradīsiet šeit -> https://lv.unibet.com/poker/promotions/road-to-unibet-open