Unibet Open Rīgas posms jau šajā nedēļas nogalē


Vēl pavisam nesen mums bija savi pokera svētki, jo tika aizvadīts līdz šim lielākais Latvijas Pokera Čempionāts. Tagad kārta ir pienākusi Unibet Open turnīram, kas ir viens no Eiropas lielākajiem šāda veida pasākumiem.

Unibet Open Rīgas posms ir pēdējais šīs sērijas turnīrs 2013. gadā, tāpēc izmanto iespēju kvalificēties šim pasākumam 4. decembrī, kad tiks aizvadīts satelītturnīrs (110 eiro) plkst. 20:00 „Royal Casino”. Turnīram būs divas pirmās dienas, kuras sāksies plkst. 14:00 5. un 6. decembrī, dalības maksa Main Event ir 1650 eiro.

Mēs plānojam, ka Unibet Open Rīgas posmā spēlētāji cīnīsies par 375 000 eiro balvu fondu, kur uzvarētājs saņems vismaz 80 000 eiro.

Turnīrā piedalīsies ne tikai labākie Latvijas spēlētāji, bet ieradīsies arī Unibet Open esošie čempioni, kas vēlēsies aizstāvēt savu titulu. Dalību šajā turnīrā ir apstiprinājis arī Michiel Brummelhuis, kurš ierindojās septītajā vietā WSOP Main Event.

Neaizmirsīsim, ka par čempiontitulu cīnīsies arī Unibet Last Man Standing balvas ieguvējs – Aleksejs Melešs. Latvijas Pokera Čempionātā viņš parādīja, ka ir lieliskā formā, lai pacīnītos par augstām vietām, tāpēc novēlam viņam izcīnīt pirmo Unibet Open čempiontitulu Latvijai.

Ja tomēr tu nebūsi starp tiem, kas cīnīsies par Unibet Open Rīgas posma čempiontitulu, tad atceries, ka varēsi vērot šo turnīru video tiešraidē visu dienu garumā, kā arī sekot mūsu sociālajos tīklos, jo mēs ziņosim par mūsu spēlētāju sekmēm.

Tiekamies Unibet Open