"Bayern" pārbaudīs Mančestras "City" spēku


Šovakar notiks atlikušās astoņas UEFA Čempionu līgas grupu turnīra otrās kārtas spēles. Pirmajā mačā Maskavas CSKA uzņems Plzeņas "Viktoria", taču diemžēl Latvijas izlases pussargs Aleksandrs Cauņa nevarēs spēlēt savainojuma dēļ. Savukārt pēc tam visas Eiropas uzmanība tiks pievērsta Mančestrai, kur vietējais "City" uzņems pasaules šobrīd spēcīgāko klubu Minhenes "Bayern".

 

Visas otrās kārtas grandiozākais mačs paredzēts starp "City" un "Bayern". Bavārieši šosezon vēl nav zaudējuši un tikai divreiz pamatlaikā nav spējuši uzvarēt, un šovakar viņi būs favorītu lomā (@2.20). Mančestrieši, kuriem no lazaretes ir atgriezies Davids Silva, šosezon tikai vienreiz ir palikuši sausā, tomēr šovakar vārtu gūšana viņiem var būt liels izaicinājums – "Bayern" no deviņām spēlēm vārtus ielaidusi tikai divās. Koeficients uz to, ka vārtus gūs abas komandas, ir 1.57, turpretī tas, ka "City" paliks sausā – 3.25. Spēles kopējais "Over 2.5" ir ar koeficientu 1.75.

 

Otrā D grupas spēlē CSKA uzņems Čehijas čempioni "Viktoria". Kaut arī Maskavas klubs, kas čehus uzņems Sanktpēterburgā, ir izteikts spēles favorīts (@1.65), CSKA pēdējā laikā ir pamatīgā bedrē – četras spēles pēc kārtas nav gūti vārti, ielaisti ir astoņi un piedzīvoti trīs zaudējumi. Viesu dubultiespēja ir novērtēta ar koeficientu 2.20. Tāpat CSKA bez Cauņas savainoti ir arī Seidū Dumbijā un Alans Dzagojevs, tādējādi radot šaubas par CSKA priekšējās līnijas jaudu. Spēles "Under 2.5" ir ar koeficientu 2.00.

 

Citā mačā Madrides "Real" savā laukumā tiksies ar Dānijas spēcīgāko klubu "Kobenhavn". Komandu budžetu un spēku samēru atšķirība ir milzīga ("Real" uzvara @1.07), taču madridieši, par spīti visai labai bilancei, sezonu ir iesākuši ļoti viduvēji. Savā laukumā četrās spēlēs izcīnītas trīs uzvaras, no kurām tikai viena ar vismaz trīs vārtu pārsvaru – 2:1, 3:1, 4:1, 0:1. Savā laukumā "Real" allaž ir ļoti spēcīga, taču ir vērts aplūkot "Kobenhavn", kas pirmajā kārtā nezaudēja "Juventus" (1:1), +3.0 - @2.30.

 

Savukārt Doņeckā viesosies Mančestras "United", kas Deivida Moiza vadībā ļoti vāji iesākusi sezonu un ar septiņiem punktiem sešās spēlēs Anglijas Premjerlīgā ieņem tikai 12.vietu. Mančestriešu vājais sniegums nav palicis nepamanīts, un bukmeikeri par nelielu šāvakara favorīti uzskata mājiniekus (@2.40), kas pēdējos gados izkarojusi stabilu vietu uzreiz aiz Eiropas elites klubiem. "Shakhtar", kas vasarā krietni pamainīja sastāva aplēses, gan arī saviem standartiem vāji sākusi sezonu. "United" trīs izbraukuma spēlēs izcīnījusi tikai vienu uzvaru, tomēr šovakar piedāvātais koeficients 2.65 ir visai pievilcīgs.