Dortmundes izredzes uz iekļūšanu nākamajā kārtā ir 20 pret vienu


UEFA Čempionu līgā tiks uzzinātas pirmās divas pusfinālistes. Pēc pirmajām spēlēm savos pāros izteiktas favorītes ir Madrides "Real" un PSG, kuras izbraukumā viesosies pie Dortmundes "Borussia" (pirmajā mačā 3:0) un Londonas "Chelsea" (3:1). Abu spēļu sākums plkst. 21:45 pēc Latvijas laika.

Vēlu ielaistie vārti Londonas "Chelsea" ir piestūmuši pie pašas kraujas malas – šovakar obligāti būs jāuzvar ar vismaz divu vārtu pārsvaru (uzvara ar vismaz divu vārtu pārsvaru @3.00). Kamēr "Chelsea" tiek uzskatīta par spēles favorīti (uzvara @1.79), Francijas PSG (uzvara atbildes spēlē @4.55, dubultiespēja @2.06) ir izteikta pāra favorīte – koeficients uz PSG iekļūšanu pusfinālā ir 1.29, bet "Chelsea" izredzes ir novērtētas ar 3.50.

Londoniešiem derēs rezultāts 2:0, taču PSG uzbrukumu pat bez Zlatana Ibrahimoviča būs ļoti grūti noturēt uz nulles. Pēdējā un arī vienīgā reize, kad PSG šosezon nav guvusi vārtus, bija ceturtajā decembrī viesos pret "Evian" (0:2). Koeficients uz to, ka PSG gūs vārtus, ir 1.50, savukārt uz to, ka vārtus gūs abas komandas – 1.85.

Taču PSG ir ne tikai spēcīgs uzbrukums, bet arī laba aizsardzība – pēdējās 11 spēlēs, kurās ir izcīnītas tikai uzvaras, astoņas reizes komanda nav ielaidusi vārtus. Iespēja, ka PSG arī šovakar paliks sausā, netiek vērtēta pārāk augstu (@4.75), toties iespēja, ka "Chelsea" negūs vairāk par vieniem vārtiem ir pietiekami reāla - @1.88.

Vēl smagāks uzdevums gaida Dortmundes "Borussia", kas nav pat spēles favorīte (uzvara @2.90), taču kurai ir jāuzvar ar vismaz trīs vārtu pārsvaru (@12.50)…Koeficients uz to, ka "Borussia" iekļūs pusfinālā, ir vēl iespaidīgāks – 20.00. Savukārt koeficients uz Madrides "Real" uzvaru spēlē un summā ir attiecīgi 2.33 un 1.01. Interesanti, ka madridieši šosezon 24 izbraukuma spēlēs tikai vienreiz ir palikuši sausā un kopumā guvuši 61 vārtus jeb 2.5 vidēji spēlē. Bukmeikeri iespēju, ka "Real" šovakar gūs vismaz trīs vārtus, vērtē ar koeficientu 3.65.