Mančestras "United" pastarītes lomā Lēverkūzenē


UEFA Čempionu līgā šovakar, visticamāk, tiks noskaidrotas vēl vairākas astotdaļfināla dalībnieces, bet centrālā spēle notiks Lēverkūzenē. Anglijas čempione Mančestras "United" ir A grupas līdere, tomēr uz divām ceļazīmēm ļoti reāli pretendē trīs komandas. Neizšķirts ļautu "United" iegūt labāku savstarpējo spēļu bilanci pār "Bayer" un saglabāt līderpozīcijas, taču tajā pašā laikā draudētu ar risku pēc sestās kārtas sezonu turpināt UEFA Eiropas līgā.

Mančestras "United" (uzvara @3.35) nav zaudējusi jau desmit spēles pēc kārtas, savstarpējā spēlē Mančestrā uzvarēja ar 4:2 un ir grupas līdere, taču šovakar favorītes lomā iejutīsies Lēverkūzenes "Bayer" (@2.25). Vācu klubs šosezon savā laukumā deviņās spēlēs ir izcīnījis astoņas uzvaras un vienreiz cīnījies neizšķirti, savukārt "United" izbraukumā ir zaudējusi visai daudz punktu (astoņos mačos tikai trīs uzvaras) – tostarp divus aizvadītajā nedēļas nogalē Kārdifā (2:2).

"Bayer" mājās ir spēlējusi ļoti rezultatīvi – 26 gūti vārti, desmit ielaisti un tikai divās spēlēs savi vārti atstāti neieņemti. Savukārt "United" tikai vienā izbraukuma spēlē nav ielaidusi vārtus (0:0 pret "Real Sociedad") un tikai divās pati nav guvusi vārtus (0:1 pret "Liverpool"). Spēles kopējais "Over 2.5" ir novērtēts ar koeficientu 1.92 ("Under 2.5" – 1.83), bet koeficients uz to, ka abas komandas gūs vārtus, ir 1.72 (ka negūs – 2.02).

Ļoti izšķirošs šis vakars var izrādīties arī Turīnas "Juventus", kas pēc četrām kārtām savā grupā pārsteidzoši ieņem pēdējo vietu. Šovakar "Juventus" pretDānijas "Kobenhavn" gan būs izteiktas favorītes lomā – uzvara @1.12 pret viesu uzvaru @22.00 un viesu dubultiespēju @6.50. Lai arī Dānijas klubs pēdējo piecu spēļu laikā nav zaudējis un ir izcīnījis četras uzvaras, šīs sezonas izbraukuma bilance ir bijusi stipri viduvēja – desmit spēlēs tikai divas uzvaras un ielaisti vārti katrā no spēlēm.

Kamēr "Kobenhavn" viesos Čempionu līgā ir piedzīvojusi pārliecinošus zaudējumus (1:3 Stambulā un 0:4 Madridē), "Juventus" mājās ar "Galatasaray" un "Real" nospēlēja neizšķirti 2:2. Šāvakara spēles kopējais "Over 3.5" novērtēts ar koeficientu 2,35 ("Under 3.5" @1.55), bet tas, ka dāņi gūs kaut vienus vārtus - @2.40 (ka negūs - @1.50). "Juventus" uzvara ar vismaz divu vārtu pārsvaru ir ar koeficientu 1.38, bet uzvara ar vismaz plus divi - @2.10.

Otrā B grupas spēlē Madrides "Real" pietiks ar neizšķirtu, lai neatkarīgi no rezultāta Turīnā garantētu iekļūšanu izslēgšanas spēlēs. "Real" pat bez sava līdera Krištianu Ronaldu būs izteikta favorīte – uzvara @1.30, betStambulas "Galatasaray" uzvara un dubultiespēja attiecīgi @10.00 un @3.65. Līdzīga aina vērojama arī Parīzē -PSG, kam vajag vismaz neizšķirtu, uzvara ir @1.40, bet Pirejas "Olympiakos" uzvara un dubultiespēja novērtēta @8.75 un @3.10.