Pieci iemesli, kāpēc Ronaldu ir labāks par Mesi


Viņam ir plašāks arsenāls

Ronaldu var spēlēt kā malējais vai uzbrūkošais pussargs, kā arī pildīt uzbrucēja funkcijas un gandrīz vienmēr būs komandas pamanāmākais spēlētājs laukumā, nav nozīmes vai Manchester United, Madrides Real vai Portugāles izlases sastāvā. Vai Mesi var spēlēt kā malējais pussargs? Iespējams, bet ne tā kā CR7.


Labāks gaisa divcīņās

Ļoti vienkārši, Ronaldu ir daudz bīstamāks par Mesi, kad jācīnās „otrajā stāvā”. Mesi gūtie vārti ar galvu ir kolekcionāru vērts video ieraksts.


Abas darba kājas

Mesi var apspēlēt visu aizsardzību, izmantojot tikai kreiso kāju, bet kas tad ir ar labo? Viņa labā vienkārši ir vājāka, kamēr Ronaldu spēj vienlīdzīgi darboties ar abām un ir daudz bīstamāks uzbrukumos.


Lietderīgāks savā valstsvienībā

Krištianu Ronaldu ir bijis daudz produktīvāks Pasaules Kausā un citos galvenajos turnīros, un turpina būt līderis Portugāles izlasē, kamēr Mesi Argentīnas izlasē ir tālu no sava labākā snieguma.


Ir pierādījis sevi ārpus Spānijas

Kamēr Mesi ir spīdējis tikai Spānijas čempionātā, tikmēr Ronaldu ir parādījis sevi arī Premjerlīgā, kura visā pasaulē ir slavena ar savu rupjo un fiziski smago cīņu laukumā. Ja Mesi tiktu aizmainīts uz citu līgu, cik tad viņš būtu labs?