Vai Madrides "Atletico" atkal paliks sausā "Camp Nou"?


Ar divām spēlēm šovakar sāksies UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināls. Barselonā savā starpā tiksies Spānijas čempionāta līderes "Barcelona" un Madrides "Atletico", kuras ir uzvarējušas attiecīgi peicas un sešas spēles pēc kārtas. Savukārt krīzē esošā Mančestras "United" uzņems Minhenes "Bayern", kas nav zaudējusi jau 18 cīņās pēc kārtas. Abu spēļu sākums plkst. 21:45 pēc Latvijas laika.

Kaut arī "Barcelona" (uzvara @1.53) šovakar tiek uzskatīta par izteiktu favorīti, Spānijas čempionāta līdere ir tieši Madrides "Atletico" (uzvara @6.50, dubultiespēja @2.60). Abas komandas šosezon savā starpā ir tikušās trīs reizes, un visi mači noslēdzās neizšķirti – 1:1, 0:0, 0:0. Lai arī "Barcelona" savā laukumā šosezon 24 spēlēs ir izcīnījusi 22 uzvaras "Atletico" ir vienīgā komanda, kas no Katalonijas devusies prom bez ielaistiem vārtiem.

"Atletico" pragmatiskā spēle un dzelžainā aizsardzība ir pietiekams iemesls, lai šovakar nelolotu pārāk lielas cerības uz daudziem vārtu guvumiem. Vairāk nekā puse "Atletico" izbraukuma maču šosezon ir beigušies ar ne vairāk kā diviem vārtiem. Bukmeikeri, ņemot vērā mājinieku favorītu statusu, gan uzskata, ka vismaz trīs vārtus redzēt ir lielāka iespēja nekā tos neredzēt – koeficients ir 1.78, savukārt "Under 2.5" koeficients ir 2.00. Varētu būt vērts apskatīt arī likmi par to, ka "Atletico" negūs vārtus - @2.08.

Otrā pārī vēl izteiktāka favorīte ir Minhenes "Bayern"(uzvara @1.47), kura turklāt pret Mančestras "United"(uzvara @6.60, dubultiespēja @2.80) spēlēs izbraukumā. Kamēr "Bayern" jau ir nodrošinājusi Vācijas čempiones titulu, "United" Premjerlīgā ieņem tikai septīto vietu un pavisam reāli var palikt bez Eirokausiem. Deivida Moiza vadītā komanda ne pārāk pārliecinoši spēlējusi arī savā laukuma, pēdējo 14 maču laikā uzvarot septiņas reizes un zaudējot sešreiz, kā arī tikai četrreiz nosargājot savus vārtus neieņemtus.

Savukārt "Bayern" pretinieces laukumā šosezon 20 mačos ir izcīnījusi 18 (!) uzvaras un tā arī vēl ne reizi nav zaudējusi. Pie tam "Bayern" vairāk nekā pusi spēļu ir palikusi sausā – 12 reizes. Bukmeikeri iespējamību, ka "Bayern" paliks sausā arī šovakar, vērtē ar koeficientu 2.20 (ka ielaidīs vismaz vienus vārtus – ar 1.58). Savukārt iespējamība, ka abas komandas kopā gūs vismaz trīs vārtus, ir novērtēja ar koeficientu 1.60. Koeficients uz "Under 2.5" ir 2.30.