„Dinamo” cīnīsies pret Ozoliņa bijušo komandu


KHL klubs Rīgas „Dinamo” šodien aizvadīs savu otro spēli četru izbraukuma maču sērijā, kuru samērā sekmīgi uzsāka pirms divām dienām Sanktpēterburgā, atņemot punktu vienai no līgas līderēm SKA. Šodien „Dinamo” to pašu un vēl vairāk centīsies izdarīt pret Mitišču „Atlant”.

„Atlant” ieņem sesto vietu diezgan blīvajā Rietumu konferencē un izcīnījusi piecus punktus mazāk nekā „Dinamo”, lai arī aizvadījusi par spēli vairāk. „Atlant” šī būs pirmā spēle mājās pēc piecu spēļu izbraukuma, un Unibet bukmeikeri nelielu favorītu lomu atvēl viņiem, proti, koeficents uz „Atlant” 2,30, uz „Dinamo” 2,60.

Mitišču komanda no sava izbraukuma atgriezās ar trim uzvarām, turklāt pēdējā spēlē prata salauzt arī Maskavas CSKA ar 4:1. Interesanti, ka „Atlant” sezonas sākums bija pilnībā pretējs nekā „Dinamo” veiksmes stāsts, proti, pirmā uzvara tika gūta tikai sezonas sestajā spēlē.

„Dinamo” tikmēr var sākt satraukties par savu panākumu galvenā būvakmeņa – aizsardzības- lēnu sadrupšanu, proti, pēdējās piecās spēlēs ielaisti 13 vārti (pamatlaikā), kas ir stipri virs sezonas sākuma rādītājiem. Protams, ielaist tikai trīs vārtus pret SKA ar relatīvi otro vārtsargu ierindā (pret SKA spēlēja Sedlāčeks, nevis Telkvists) arī nav pārāk slikti, taču šajā sakarā būtu vērts pievērst uzmanību likmei „Atlant Over 2,5”, kura novērtēta ar koeficentu 2,10.

Tiesa, Mika Indraša uzplaukums iezīmējis arī sākotnēji nedaudz stagnējā „Dinamo” uzbrukuma izaugsmi. Sezonā gūtie 53 vārti joprojām ir samērā viduvējs sasniegums uz pārējo komandu fona, taču no tiem viesos gūta vairāk nekā puse (28), kas ļauj cerēt uz rezultatīvu spēli arī šodien. Likme uz kopējo „Over 5,5” ir 2,75, bet „Dinamo” „Over 2,5” novērtēts ar 2,30.

Mitišču „Atlant” rindās savukārt savu hokejista godu spodrinājis arī „Dinamo” kapteinis Sandis Ozoliņš, kurš šo komandu pārstāvēja 2012.-2013. gada sezonā un 42 spēļu laikā izcēlās ar 22 rezultativitātes punktiem (2+20). Pēc atkalpievienošanās „Dinamo” šī viņam būs pirmā spēle pret savu bijušo klubu.

Šodien savā starpā spēkosies arī divi bijušie Latvijas izlases spēlētāji, kuri nu kļuvuši par komandu galvenajiem treneriem, proti, Oļegs Znaroks un Pēteris Skudra. Viņi satiksies „Dynamo” un „Torpedo” spēlē Maskavā, un lai arī Znaroka vadītie mājinieki ir pārliecinoši favorīti (koeficents 1,50), nav izslēgts, ka Skudra savam vecajam partnerim sagatavojis kādu pārsteigumu. „Torpedo” ieņem sesto vietu Austrumu konferencē, un tās iespēja šodien pamest laukumu kā uzvarētājiem novērtēta ar koeficentu 5,15.