Girgensons otrajā spēlē pret NHL gada treneri


Savu otro spēli NHL šonakt aizvadīs Zemgus Girgensons, kura „Sabres” mājās spēkosies ar Otavas „Senators”. Girgensons noteikti vēlēsies arī otrajā spēlē izcelties ar rezultativitāti, un „Sabres” var tikai cerēt, kas tas viņam izdosies, jo pirmajā mačā Girgensona vārti bija gandrīz vienīgais pozitīvais notikums „Sabres” komandai.

Bufalo komanda pret „Red Wings” katastrofāli slikti spēlēja vairākumā, maz meta pa vārtiem, uz pieredzējušo un slaveno zviedru Alfredsona un Seterberja fona vāji izskatījās arī „Sabres” pirmā maiņa, tādēļ Girgensona ne bez veiksmes palīdzības iemestais gols bija kā cerību stariņš. „Senators”, kurā daļu pagājušās sezonas aizvadīja arī Kaspars Daugaviņš, pieskaitāma pie Austrumu konferences augšgala komandām, taču ne favorītēm. Pagājušajā sezonā otavieši konferenci pabeidza sestajā vietā, tiesa, izcīnīja tikai par četrām uzvarām vairāk nekā „Sabres”. „Senators” bija pārāka arī savstarpējās spēlēs, uzvarot trīsreiz no četrām, tādēļ bukmeikeru vērtējumā Otava ir neliela favorīte (2,35 pret 2,60).

Visi iepriekšējie „Senators” panākumi gan gūti kopā ar Danielu Alfredsonu, kurš nu spēlē citā komandā. Otavai šī būs pirmā sezonas spēle un savi uzbrukuma līderi vēl tikai jāmeklē, tādēļ domājams, ka ar īpašu rezultativitāte tā neizcelsies – „Under 2,5” vārti ir koeficents 2,00, bet „Under 3,5” 1,36. „Sabres” pirmā spēle pierādīja, ka arī šī vakara laukuma saimnieki negatavojas pārspēt NHL gūto vārtu rekordu, tādēļ likmes uz kopējo vārtu skaitu „Under 4,5” (2,55) un „Under 3,5” (4,60) ir apsvēršanas vērtas.

Jāatceras gan, ka pagājusī sezona „Senators” bija traumu pārpilna, kas gan netraucēja aizcīnīties līdz konferences pusfinālam. Par šādiem panākumiem ar Džeka Adamsa balvu kā sezonas labākais treneris tiks apbalvots Pols Maklīns, kuram šovakar būs jādomā, kā ierobežot „Sabres” jauno paaudzi. Otrās maiņas uzbrucēja Villes Leino savainojuma dēļ „Sabres” maiņas tiks nedaudz pakoriģētas, taču tāpat sagaidāms, ka vislielākais svaigums un enerģija būs vērojama Girgensona, Mihaila Grigorenko un Braiena Flina maiņas laikā.

Šāda veselīga iekšēja konkurence var likt sasparoties arī „Sabres” pirmās mainās uzbrucējiem, kuri divās spēlēs pēc kārtas sausā palikt nevēlas. Iespēja, ka vārtus gūs Tomass Vaneks (3,00), Koudijs Hogsons (3,75) vai Tailers Eniss (4,20), ir apsverama, jo komandas galvenais treneris Rons Rolstons pēc pirmās spēles īpaši pauda savu neapmierinātību ar uzbrucēju pasivitāti un noteikti gatavojas to grozīt.

Vēl šonakt būs vērojams ļoti interesants derbijs Ņujorkā, proti „Islanders” pret „Devils”. Šī spēle iezīmēs kāda unikālas rekordsērijas galu, jo leģendārais Martins Brodērs bija stājies „Devils” vārtos atklāšanas mačā jau 18 sezonās pēc kārtas. Šonakt viņa vietu no „Canucks” iemainīties Korijs Šnaiders, kuram būs jācenšas nepalikt sava priekšgājēja ēnā. Likme uz to, ka viesi „Islanders” nepārspēs Šnaideru vairāk nekā 2.5 reizes, ir novērtēta ar koeficentu 1,92.

Runājot pat leģendāriem vārtsargiem, otro spēli pie Kolorado „Avalance” stūres aizvadīs Patriks Ruā. Debijas mačs kā trenerim viņam izvērtās necerēti veiksmīgs (uzvara ar 6:1 pār „Ducks”) un arī pietiekami kaismīgs (Ruā gandrīz sakāvās ar pretinieku treneri), lai uz interesantu spēli varētu cerēt arī šonakt pret Nešvilas „Predators”. Koeficents uz „Avalanche” otro panākumu pēc kārtas ir 2,10, tiesa, noteikti ir vērts padomāt par „Double chance” uz „Predators” (1,68). Galu galā, tā viņiem būs sezonas atklāšanas spēle, kurā punktus Nešvila centīsies paņemt pat katru cenu.

Prognozē cik vārti tiks gūti šīs nakts spēlēs, jo par precīzu prognozi mēs tev piešķirsim 5 latu bonusu tavā Unibet kontā.

Līdz 5. oktobra plkst. 02:00 raksti komentāros savu prognozi. Uzvarētājus apbalvosim pirmdienas laikā.