Miķelis Rēdlihs sagaida ”Dinamo” Jaroslavļā


Rīgas „Dinamo” šodien turpinās savu izbraukuma sēriju, kuru uzsākusi ar divām pēcspēles metienos izšķirtām spēlēm. Vai tas pats notiks arī pret Jaroslavļas „Lokomotiv”, rādīs tikai laiks un Rīgas komandas sniegums.

„Lokomotiv” nevar lepoties ar tik skaistu sezonas sākumu kā rīdzinieki un jau paspējusi nomainīt galveno treneri, taču arī viņa pēctecim Pjotram Vorobjovam nav klājies viegli, un šobrīd Jaroslavļas komanda ir tikai 10. vietā Rietumu konferencē. Lai arī oktobra mēnesī uzvaras tiek krātas daudz naskāk nekā iepriekš, Vorobjovā satraukumu var radīt viņa komandas sekmes uzbrukumā – pēdējos piecos mačos „Lokomotiv” pamatlaikā guvusi tikai sešus vārtus, savukārt sezonā kopā gūtie 41 vārti ir tikai 26. rādītājs visā KHL.

Taču lielisks ir bijis „Lokomotiv” vārtsargs Kērtiss Senfords, kura statistiskie rādītāji ir vieni no labākajiem līgā. Līdz ar to ir samērā lielas izredzes šodien milzīgu vārtu birumu nepieredzēt un kopējais „Under 4,5” ar koeficentu 1,80 ir vērtīga izvēle, tāpat var noriskēt arī uz „Under 3,5” ar koeficentu 2,95. Galu galā, pēdējās piecās „Lokomotiv” spēlēs vidēji gūti tikai 2,6 vārti, turklāt neko daudz sliktāki nav bijuši arī „Dinamo” vārtsargi.

Par spīti diezgan iespaidīgajai vietu atšķirībai turnīra tabulā, bukmeikeri favorītu statusu atvēl „Lokomotiv”, uz kuru uzvaru koeficents 1,95, kamēr uz „Dinamo” augstais 3,35. Rīgas komanda joprojām saglabājusi savu trešo vietu konferencē, turklāt ar sparīgo cīkstēšanos pret Gagarina kausa favorītēm norādījusi, ka nekur zemāk tabulā doties netaisās, līdz ar to (un vēlreiz atceroties „Dinamo” sekmes izbraukumos – 12 spēlēs nopelnīti 23 punkti) 3,35 uz „Dinamo” uzvaru (ja ieskaitot papildlaiku, tad 2,35) ir likme, kas noteikti jāizmanto. „Lokomotiv” sezonas 10 mājas spēlēs uzvaru pamatlaikā izcīnījusi tikai trīsreiz.

Rīgas „Dinamo” pēdējās divās spēlēs pret SKA un „Atlant” guva iespēju izpildīt pēcspēles metienus, un darīja to ar dažādām sekmēm. Ja līdz kam līdzīgam aizies arī šodien (koeficents uz neizšķirtu pamatlaikā 3,90), tad gluži iespējams, ka pretī mūsējiem stāsies arī Latvijas izlases uzbrucējs Miķelis Rēdlihs, kurš labprāt centīsies atgādināt līdzjutējiem dzimtenē, ka vārtu gūšanas prasmi nav aizmirsis.

 Pagaidām gan izskatās tieši tā, jo 17 spēlēs Miķelis ripu vārtos raidījis tikai vienreiz. Jāatgādina gan, ka mazrezultatīvi spēlē visa komanda, līdz ar to nez vai korekti visu pārmest Rēdliham vienam pašam, taču ar sauso statistiku strīdēties grūti – vairāk punktus nekā Rēdlihs šosezon savākuši 12 „Dinamo” uzbrucēji.