Uzlidojums Bufalo jeb Girgensonam mačs pret Flyers


Nacionālajā hokeja līgā šonakt tiks aizvadīta spēle starp Bufalo „Sabres” un Filadelfijas „Flyers”, kurā „lidotāji”, proti, viesi centīsies atgūties no pagalam neveiksmīgās nedēļas nogales, bet „Sabres” mēģinās paturpināt sekmīgo mājas spēļu statistiku.

Par spīti sezonas sākuma problēmām Filadelfijas „Flyers” atguvusies samērā pārliecinoši un šobrīd atrodas sīvā cīņā Metropoles divīzijā. Pašlaik tā ieņem ceturto vietu, taču „Capitals” un „Rangers” ir tikai vienu punktu priekšā, tiesa, nedrīkst arī aizmirst par aizmuguri, jo „Blue Jackets” un „Devils” ir tikai divus punktus aizmugurē.

„Flyers” sekmīgais kāpums piedzīvoja smagu triecienu aizvadītajā nedēļas nogalē, kad sekoja uzreiz divas sakāves. Ar 3:6 tika atzīts „Lightning” pārākums un ar 1:4 - tiešo konkurentu „Rangers”. Lidotāju neveiksmes aizsardzībā ļoti labprāt izmantotu Zemgus Girgensons ar saviem partneriem, kuriem rezultativitāte šosezon nav lielāko plusu sarakstā.

Likme uz to, ka „Sabres” beidzot gūs vismaz trīs vārtus (tas nav noticis jau sešās spēlēs pēc kārtas), ir 2,12, savukārt visā mačā favorītu loma tomēr tiek atvēlēta Filadelfijas hokejistiem, kuri arī pauduši savu apņēmību revanšēties par sestdienas un svētdienas relatīvo izgāšanos. Koeficents uz „Flyers” uzvaru pamatlaikā 2,25, bet „Sabres” panākums novērtēts ar 2,80.

„Sabres” pēdējā laikā gan mājās spēlējusi visai pārliecinoši un ar uzvaru noslēgusi sešas no iepriekšējām astoņām spēlēm. Interesants gan fakts, ka sešas reizes arī bijusi nepieciešamība pēc papildlaika. Ņemot vērā „Sabres” vārtiem nabadzīgo spēles stilu, šāds mača iznākums nebūtu brīnums arī šodien, un koeficents šai iespējai, proti, ka pamatlaiks noslēgsies neizšķirti, ir 3,75.

Iepriekšējā spēlē „Sabres” spēja ar 2:1 pēcspēles metienos pieveikt „Capitals”, un lielisku formu turpināja demonstrēt vārtsargs Raiens Millers, tāpat ar aktivitāti izcēlās Zemgus Girgensons. Ja nepievils ne Millers, ne „Sabres” uzbrukuma vājums, tad var droši riskēt ar „Under” likmēm, proti, „Under 4,5” ir koeficents 2,18, bet „Under 3,5” - 3,80.

Abu komandu pirmajā savstarpējā spēlē gan tika gūti pieci vārti (4:1 uzvarēja Filadelfija), tāpat kopā tika izdarīti 76 metieni pa vārtiem. Likme uz to, ka šodien būs vairāk nekā 57 metieni, ir 1,90.

Šonakt sagaidāms arī divu oriģinālā sešinieka komandu duelis, proti, Bostonā viesojas „Maple Leafs”. Bukmeikeri par ļoti stabiliem favorītiem gan uzskata „Bruins” (koeficents 1,70), tiesa, Toronto vienība, lai arī nerāda to labāko sniegumu, punktus cenšas izraut katrā situācijā, un tai ir labākā statistika NHL papildlaikos un pēcspēles metienos. Koeficents, ka „Maple Leafs” uzvarēs šādi, ir 2,85.

Iespaidīga cīņa būs vērojama Čikāgā, kur viesosies „Avalanche”. Abas šobrīd ir starp līgas līderēm, taču „Avalanche” iespējas sarīkot nelielu pārsteigumu un uzvarēt novērtētas ar koeficentu 3,80. Pirmajās divās spēlēs abas komandas uzvaras dalīja uz pusēm (1:5 un 7:2).