Vai Rēdlihs un Sprukts izslēgs vēl vienu smagsvaru?


Šodien 17:00 Jaroslavļā sāksies hokeja mačs starp vietējo "Lokomotiv" un Sanktpēterburgas SKA, un teorētiski iespējams, ka sērija noslēgsies jau šajā spēlē, jo "Lokomotiv" pagaidām vadībā ar 3:2.

Pēc palikšanas astotajā vietā Rietumu konferencē regulārajā sezonā "Lokomotiv" pirmajā izslēgšanas spēļu kārtā sagādāja pamatīgu cīņu Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētajai Maskavas "Dynamo". Tik pamatīgu, ka regulārās sezonas čempioni zaudēja ar 3:4 un bija spiesti sezonu noslēgt daudz ātrāk nekā gaidīts.

Savukārt Miķelis Rēdlihs un Jānis Sprukts kopā ar "Lokomotiv" iesoļoja nākamajā kārtā, kur viņus sagaidīja vēl viens KHL superklubs - Sanktpēterburgas SKA. Tiesa, arī SKA klājas grūti, tā divreiz nokļuvusi iedzinējos, un, lai arī ceturtajā spēlē sagrāva Jaroslavļu ar 6:1, aizvakar piedzīvotais zaudējums nozīmē, ka SKA ir izkrišanas priekšā - sērijā rezultāts 3:2 "Lokomotiv" labā.

"Lokomotiv" panākumi darījuši piesardzīgus arī bukmeikerus, kuri SKA uzvaru novērtējuši ar samērā augsto koeficentu 2,30. Savukārt mājinieku uzvara šodien un triumfs sērijā novērtēts ar koeficentu 2,75. Tiek paredzēta mazrezultatīva spēle - "Under 5,5" ar ļoti zemo koeficentu 1,32, taču nevajadzētu aizmirst, kā "Lokomotiv" spēj izslēgt savus pretiniekus. Pret Znaroka "Dynamo" sērijas pēdējos divos mačos bija uzvaras 6:0 un 5:1.

Cerot uz līdzīgu scenāriju, var pievērst uzmanību handikapa likmēm - "Lokomotiv" uzvara ar triju vārtu pārsvaru novērtēta ar koeficentu 8,00, un lai arī pārāk ticami tas no malas neizklausās, izslēgšanas spēlēs notiek ne tas vien. Turklāt ja vēl SKA iegūst sajūtu, ka viņi zaudēs, tad viņi var apstāties tāpat kā apstājās Znaroka "Dynamo".

Latvijas hokejisti "Lokomotiv" izslēgšanas spēlēs darbojušies pietiekami veiksmīgi. Rēdlihs 12 spēlēs guvis četrus punktus (2+2), tiesa, sakrāts negatīvs lietderības koeficents -3, bet Jānis Sprukts ticis pie četrām rezultatīvām piespēlēm un nedaudz labāka lietderības koeficenta (mīnus viens).

Šajā pietiekami sīvajā sērijā arī tikai vienreiz spēlēts papildlaiks. Likme uz to, ka tas būs nepieciešams šodien, ir ar koeficentu 3,70.

 

Sēriju šodien var pabeigt arī Prāgas "Lev", kurā sērijā pret Rīgas "Dinamo" izslēdzēju "Donbass" vadībā ar 3:2. Šodienas mačs gan notiks Doņeckā, un tajā abu komandu izredzes tiek vērtētas absolūti vienādi.