Gulbja uzvara pār Fereru novērtēta ar koeficientu 3,25


Romas tenisa turnīrā Ernestu Gulbi šovakar sagaida spāņu tenisista Davida Ferera pārbaudījums, ar kuru Gulbis vēl ne reizi nav ticis galā. Cīņa par iekļūšanu turnīra ceturtajā kārtā sāksies 20:00.

Vakardienas uzvara pār francūzi Stefanu Robēru Gulbim nepadevās tā vieglākā - pirmais sets tika zaudēts ar 6:7, bet otrā sākumā viņš nokļuva iedzinējos 1:3. Tam par iemeslu bija vairākas nepiespiestās kļūdas, kuras var izskaidrot ar to, ka pirmajā kārtā mačs īsti sīvs un ilgs neizvērtās, kamēr Robērs bija iegājis labā ritmā kvalifikācijas mačos.

Lai nu kā, bet uzvara tika gūta, un trešā kārta sasniegta. Tajā Gulbi sagaida pārbaudījums, pret kuru vakardienas kļūdas atļauties nevarēs, proti, spānis Davids Ferers, kuam Gulbis pavisam nesen jau piekāpās Madrides turnīrā.

Ferers ATP rangā ieņem piekto vietu un savas karjeras laikā vēl ne reizi nav zaudējis Latvijas tenisistam, visās trīs tikšanās reizēs svinot uzvaru. Bukmeikeri ir samērā pārliecināti, ka līdzīgs scenārijs atkārtosies arī šovakar - Ferera uzvarai ir koeficients 1,32, bet Gulbja panākums novērtēts ar 3,25.

Protams, iespējams cerēt, ka Gulbis savu sliktāko šī turnīra setu jau aizvadīja pret Robēru, kā arī ka viņš šim mačam būs labāk noskaņojies. Koeficients uz to, ka Gulbis paņems pirmo setu, ir 2,65, savukārt likme par to, ka pirmais sets nevilksies ilgāk par deviņiem geimiem - 1,98.

Ferers gan ar savu labāko karjeras formu šobrīd nevar lepoties - zaudējumu Madrides pusfinālā pret lielisko japāni Kei Nisikori (12. rangā) var labi saprast, taču šīs sezonas laikā viņš piedzīvojos vēl sešus zaudējumus pret tenisistiem, kuri nepārstāv ranga pirmo desmitnieku, bet trīs no viņiem - vācietis Daniels Brandss, taivānietis Jen-Hsuns Lu un Aleksandrs Dolgopolovs no Ukrainas - pat mača brīdī bija ārpus ranga pirmā piecdesmitnieka. Gulbja uzvara divos setos novērtēta ar koeficientu 5,75, savukārt panākumam trijos setos vēl mazāka iespēja - 6,50. Savukārt variants, ka Gulbis uzvar vienu setu, taču zaudē visā mačā, ir ar koeficientu 3,60. 

 

Vai Gulbim izdosies pieveikt vēl vienu "TOP-10" spēlētāju? To varēs sākt vērot apmēram 20:00 pēc Latvijas laika, mača tiešraide būs pieejama arī UnibetTv.